| PhantomD4 | Дата: Вторник, 02.06.2026, 16:54 | Сообщение # 1 |
|
Группа: Пользователь
Сообщений: 31
Статус: Offline
| Коли дивлюсь фільм, можу зробити 10-15 тяг підряд майже без пауз. Под стає прям гарячим. Чи може він від цього вибухнути?
|
| |
|
|
| PhantomD4 | Дата: Вторник, 02.06.2026, 16:55 | Сообщение # 2 |
|
Группа: Пользователь
Сообщений: 31
Статус: Offline
| Вибухнути не вибухне (спрацює термозахист плати і він просто вирубиться), але вату ти спалиш дуже швидко, а акумулятор почне деградувати. Якщо любиш "режим соски", почитай матеріал Вейп перегрівається: чому це стається і як уникнути поломки https://guruvape.com.ua/veip-pe....polomky . Там є поради, як знизити температуру девайса при активному парінні.
Сообщение отредактировал PhantomD4 - Вторник, 02.06.2026, 16:55 |
| |
|
|